Wszystko do kosza!


Urodziny bliskiego przyjaciela lub kolejna rocznica ślubu rodziców, a ty zupełnie nie masz pomysłu na prezent? To częsty dylemat wielu osób, chcących sprawić komuś przyjemność. Inspiracji poszukujemy zwykle w Internecie lub tradycyjnych sklepach. Czasem stawiamy na praktyczne podarunki, jak wszelkiego rodzaju sprzęty domowe. Gdy nie przychodzi nam do głowy nic oryginalnego, kupujemy po prostu bukiet kwiatów. Tymczasem interesujący prezent można nabyć niewielkim kosztem.
Kosz dobry na każdą okazję
kosze okolicznościowe święcą triumfy od lat, lecz niezmiennie są ogromnie popularne. Najczęściej kupujemy kosze pełne słodyczy lub owoców. Nie musimy jednak wybierać konwencjonalnych rozwiązań. Projektując kosz prezentowy możemy puścić wodze fantazji. Efektownie będzie się prezentował kosz z ulubionymi gatunkami herbaty czy kawy, z wyrobami naturalnymi, na przykład miodem z lokalnej pasieki, lub też ze zdrapkami loteryjnymi. Warto kierować się upodobaniami obdarowywanego, można włożyć do kosza coś, co wiąże się z pasjami tej osoby, chociażby komplet książek wybranego autora.
Nie tylko wiklina
Mówi się, że ładnie podane, lepiej smakuje. Ta zasada odnosi się także do wręczania prezentów. Szykowna oprawa jest równie ważna, jak sam podarunek. Nie musimy wybierać najbardziej powszechnych koszy wiklinowych, lecz na przykład plastikowe czy filcowe. Wybór koszy prezentowych jest obecnie bardzo zróżnicowany. Starannie wykonany kosz w połączeniu z sympatyczną zawartością, ucieszy osobę w każdym wieku.